2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i wdrożenie oprogramowania do obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej, które jest rozbudową systemu HIS Clininet, posiadanego przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu.
Beschreibung: Zakup, dostawa i wdrożenie oprogramowania do obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej, które jest rozbudową systemu HIS Clininet, posiadanego przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu.
Vorherige Bekanntmachung: 353647-2026
Interne Kennung: DZP/2-23/233/75/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust.2 pkt 2, Prawa Zamówień Publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j., z późn. zm.) - skrócenie terminu składania ofert, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest koniecznością zachowania ciągłości pracy systemów obsługujących proces udzielania świadczeń zdrowotnych oraz zapewnienia bezpieczeństwa danych medycznych stanowiących dokumentację medyczną, podczas bieżącej obsługi. Każdy dzień opóźnienia we wdrożeniu systemu, może negatywnie wpłynąć na organizację procesu leczenia oraz bezpieczeństwo przetwarzania danych medycznych pacjentów. Nadto wyspecyfikowane wymogi, specyfikacje i kryteria dotyczące zamówienia publicznego są jasno określone w dokumentach przetargowych. Skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie negatywnie na możliwość dostarczenia kompletnych i precyzyjnych ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001