442507-2025 - Ergebnis
Polen – Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel – Sukcesywne dostawy materiałów do naprawy kanałów metodą rękawa UV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów do naprawy kanałów metodą rękawa UV
Beschreibung: Sukcesywne dostawy fabrycznie nowych materiałów do naprawy kanałów DN 200 – DN 600 mm: -rękawów z włókna szklanego nasączonych w warunkach fabrycznych światłoutwardzalnymi żywicami syntetycznymi, -kapturów ochronnych, -folii poślizgowych. Ww. materiały będą zastosowane w procesie renowacji kanałów rękawem utwardzanym za pomocą promieni UV.
Vorherige Bekanntmachung: 177756-2025
Interne Kennung: FZ.270.1.2025.III
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywne dostawy fabrycznie nowych materiałów do naprawy kanałów DN 200 – DN 600 mm: -rękawów z włókna szklanego nasączonych w warunkach fabrycznych światłoutwardzalnymi żywicami syntetycznymi, -kapturów ochronnych, -folii poślizgowych, Ww. materiały będą zastosowane w procesie renowacji kanałów rękawem utwardzanym za pomocą promieni UV.
Interne Kennung: FZ.270.1.2025.III -1