See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych, odpadów ulegających biodegradacji, papieru, szkła, metali i tworzyw sztucznych oraz odbiór i zagospodarowanie pozostałych odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z terenu Gminy
Beschreibung: Województwo Wielkopolskie. Zakres usługi: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na: a) odbiorze i transporcie zmieszanych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wągrowiec; b) odbiorze i transporcie odpadów selektywnie zbieranych frakcji metali i tworzywa sztucznego, papieru, szkła, odpadów ulegających biodegradacji z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wągrowiec; c) odbiorze i zagospodarowaniu pozostałych odpadów selektywnie zbieranych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Wągrowiec; d) zorganizowaniu i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) – zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych, odpadów ulegających biodegradacji, papieru, szkła, metali i tworzyw sztucznych oraz odbiór i zagospodarowanie pozostałych odpadów komunalnych zbieranych selektywnie z terenu Gminy Wągrowiec