2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa torfu, agroperlitu i wermikulitu do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno w roku 2025
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia realizowany będzie z podziałem na następujące CZĘŚCI: 1) CZĘŚĆ I – dostawa torfu do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno, 2) CZĘŚĆ II – dostawa agroperlitu do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno, 3) CZĘŚĆ III – dostawa wermikulitu do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno. 2. Dostawa torfu, agroperlitu i wermikulitu nastąpi własnym staraniem wykonawcy i na koszt wykonawcy, koszty i ryzyko transportu, opakowania oraz ubezpieczenia na czas transportu ponosi wykonawca. 3. Dostawy będą realizowane w dniach pracy zamawiającego, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 14:00. 4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: ZG.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09112000 Braunkohle und Torf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – dostawa torfu do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI I obejmuje sprzedaż oraz dostawę torfu w ilości 5000 m3 do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno, 14-107 Gierzwałd, Mielno 164, na następujących warunkach: 1) parametry torfu obligatoryjne: a) torf wysoki (sfagnowy) o stopniu rozkładu do 15%, b) sortowany (frakcjonowany) 0-20 mm, c) zawartość materii organicznej 85-100%, d) gęstość objętościowa 50-150 kg/m3, e) porowatość ogólna 85-95% objętości, f) zawartość wody 60-80% objętości przy 10 cm H20, g) zawartość powietrza 15-30% objętość przy 10 cm H20, h) pH w wodzie poniżej 5,0 stałe dla całej dostawy, i) zasolenie do 0,12 mS/cm, j) wilgotność do 65%, 2) parametry torfu niedopuszczalne: a) różnice powyżej 0,5 pH pomiędzy poszczególnymi partiami dostawy, b) zawartość: - wełnianki, - frakcji >20 mm, - korzeni, - innych zanieczyszczeń w ilości przekraczającej łącznie 0,5 % objętości oferowanego torfu, c) obecność organizmów szkodliwych (grzybów, bakterii, nicieni, nasion chwastów, 3) preferowany rozkład frakcji torfu: a) < 1,0 mm – max 35%, b) 1,1 – 5,0 mm – 40 – 50%, c) 5,1 – 20,00 mm – max 25%. 4) wykonawca dostarczy torf w opakowaniach typu Big Bal lub podobnych ≥ 4 m3, na paletach, 5) dostawa torfu nastąpi własnym staraniem wykonawcy i na koszt wykonawcy, koszty i ryzyko transportu, opakowania oraz ubezpieczenia na czas transportu ponosi wykonawca, 6) dostawy będą realizowane w dniach pracy zamawiającego, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 14:00, 7) wykonawca zobowiązany będzie do podania zamawiającemu źródła pochodzenia dostarczanego torfu (państwo, nazwa, lokalizacja kopalni oraz dane złoża) w związku z obowiązkiem zgłoszenia do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, 8) wykonawca dostarczy zamawiającemu wraz z każdym transportem torfu oryginalnego listu przewozowego wraz z oryginalnymi pieczątkami; w przypadku nieposiadania listu przewozowego nadanego w miejscu załadunku, torf nie zostanie rozładowany ze środka transportu, 9) zamawiający zapewnia rozładunek dostarczonego torfu na własny koszt, 10) przed podpisaniem umowy wybrany wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia wyników analizy oferowanego torfu wystawionego przez niezależny podmiot, potwierdzającej spełnianie wymagań określonych powyżej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XXI pkt 2 SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – dostawa agroperlitu do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI II obejmuje sprzedaż oraz dostawę agroperlitu ekspandowanego w ilości 1100 m3 do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno, 14-107 Gierzwałd, Mielno 164, na następujących warunkach: 1) granulacja w przedziale 3-6 mm, dopuszcza się frakcję poniżej 3 mm lub powyżej 6 mm w łącznej ilości nie większej niż 5%, 2) ciężar nasypowy do 130 kg/m3, 3) sposób pakowania – worki o pojemności min. 100 litrów, na paletach, 4) dostawa agroperlitu nastąpi własnym staraniem wykonawcy i na koszt wykonawcy, 5) wszystkie wymagane dokumenty przewozowe sporządzi wykonawca, 6) dostawa agroperlitu nastąpi własnym staraniem wykonawcy i na koszt wykonawcy, koszty i ryzyko transportu, opakowania oraz ubezpieczenia na czas transportu ponosi wykonawca, 7) dostawy będą realizowane w dniach pracy zamawiającego, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 14:00, 8) zamawiający zapewnia rozładunek dostarczonego agroperlitu na własny koszt. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Haupteinstufung (cpv): 14212000 Körnungen, Splitt, Steinmehl, Kiesel, Kies, Schotter und Kleinschlag, Steingemische, Kiessandgemische und andere Aggregate
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – dostawa wermikulitu do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia w ramach CZĘŚCI III obejmuje sprzedaż oraz dostawę wermikulitu w ilości 100 m3 do Leśnictwa Gospodarstwo Szkółkarskie Mielno, 14-107 Gierzwałd, Mielno 164, na następujących warunkach: 1) granulacja w przedziale 3-6 mm, dopuszcza się frakcję poniżej 3 mm w łącznej ilości nie większej niż 5%, 2) perełki wermikulitu muszą zachowywać swą strukturę, tj. nie kruszyć się, 3) sposób pakowania – worki o pojemności min. 100 litrów, 4) dostawa wermikulitu nastąpi własnym staraniem wykonawcy i na koszt wykonawcy, 5) wszystkie wymagane dokumenty przewozowe sporządzi wykonawca, 6) dostawa wermikulitu nastąpi własnym staraniem wykonawcy i na koszt wykonawcy, koszty i ryzyko transportu, opakowania oraz ubezpieczenia na czas transportu ponosi wykonawca, 7) dostawy będą realizowane w dniach pracy zamawiającego, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 14:00, 8) zamawiający zapewnia rozładunek dostarczonego wermikulitu na własny koszt. 2. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy, obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III