2. Verfahren
Verfahren
Titel: Personeelsmonitor t.b.v. A&O fonds Gemeenten
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren van dienstverlening op het gebied van de Personeelsmonitor Gemeenten. Grofweg bestaande uit: onderzoek, enquêtering, opleveren van onderzoeksresultaten en het beschikbaar stellen van een dashboard. Voor een uitgebreide omschrijving van de opdracht verwijzen wij naar hoofdstuk 2 van de Aanbestedingsleidraad. De overeenkomst kent een initiële looptijd van 1 jaar. De overeenkomst kent, inclusief verlengingen, een maximale looptijd van 5 jaar en eindigt derhalve hoe dan ook van rechtswege op 1 juli 2031.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan viermaal met 12 maanden, eenzijdig door opdrachtgever, worden verlengd.