442566-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von praktischen Ärzten – Świadczenie usług medycznych przez lekarzy SOR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług medycznych przez lekarzy SOR
Beschreibung1. Udzielanie świadczeń medycznych przez lekarza specjalistę lub w trakcie specjalizacji w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w godzinach 15:00-08:00 w dni robocze oraz w godzinach 08:00 – 08:00 dnia następnego w dni świąteczne oraz dni wolne od pracy.
Interne KennungKonkurs 09/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenia medyczne udzielane przez lekarzy SOR
Interne KennungKonkurs 9/2025