See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej koparko-ładowarki i ładowarki teleskopowej.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia. Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej koparko-ładowarki i ładowarki teleskopowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Minimalne wymagania techniczne dla obu maszyn objętych zamówieniem zostały określone w załączniku nr 1b do SWZ – karta oferowanych maszyn, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i dołączyć do oferty. Przedmiot zamówienia powinien być przystosowany do pracy oraz bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany jest do przeszkolenia minimum dwóch pracowników Zamawiającego w zakresie budowy, obsługi oraz prawidłowej eksploatacji maszyn.
Vorherige Bekanntmachung: 252255-2025
Interne Kennung: P6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej koparko-ładowarki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Post. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej.
Interne Kennung: Post. 2
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen