2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle - Etap III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle w podziale na 4 części: Część 1 - Utrzymanie cieku Nockowa oraz cieku Zawadka: Zad. 1 Utrzymanie cieku Nockowa (Będzienica) Zad. 2 Utrzymanie cieku Zawadka Część 2 - Utrzymanie potoku Łukawiec w km 0+000 – 13+315 Część 3 - Utrzymanie potoku Stara Wiśnia w km 0+000 – 14+345 Część 4 - Konserwacja cofki zbiornika Klimkówka polegająca na wycince wikliny i zakrzaczeń w części cofkowej w Uściu Gorlickim 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części 5. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo więcej części zamówienia 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
Interne Kennung: R.ROZ.2710.69.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1 Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy pzp. 2 Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3 Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Utrzymanie cieku Nockowa oraz cieku Zawadka: Zad. 1 Utrzymanie cieku Nockowa (Będzienica), Zad. 2 Utrzymanie cieku Zawadka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – "Dokumentacja techniczna" oraz Załącznik nr 1 do Formularza oferty - "Kosztorys ofertowy"
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Utrzymanie potoku Łukawiec w km 0+000 – 13+315
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Utrzymanie potoku Stara Wiśnia w km 0+000 – 14+345
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Konserwacja cofki zbiornika Klimkówka polegająca na wycince wikliny i zakrzaczeń w części cofkowej w Uściu Gorlickim
Interne Kennung: Część 4