44274-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungs- und Hygienedienste – Úklidové služby – úklid areálu Pražského hradu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby – úklid areálu Pražského hradu
BeschreibungZadávací řízení je realizováno za účelem uzavření dvou smluv (ke každé části veřejné zakázky samostatně) mezi zadavatelem a dodavatelem, jejichž předmětem bude zajištění úklidových činností v prostorách Pražského hradu, a to: Část A: a) pravidelný úklid vnitřních prostor Pražského hradu b) mimořádný úklid vnitřních prostor Pražského hradu Část B: a) zajištění obsluhy a úklidu veřejných WC v areálu Pražského hradu b) mimořádný úklid
Interne KennungÚklidové služby – úklid areálu Pražského hradu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚklid vnitřních prostor včetně výstavních prostor
BeschreibungZadávací řízení v části A veřejné zakázky je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění úklidových činností v prostorách Pražského hradu, a to: a) pravidelný úklid vnitřních prostor Pražského hradu b) mimořádný úklid vnitřních prostor Pražského hradu
Interne KennungÚklid vnitřních prostor včetně výstavních prostor
Optionen
Beschreibung der OptionenPopis vyhrazených změn závazku vyplývá ze zadávací dokumentace, resp. jejích příloh.
LosLOT-0002
TitelObsluha a úklid veřejných toalet
BeschreibungZadávací řízení v části B veřejné zakázky je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění úklidových činností v prostorách Pražského hradu, a to: a) zajištění obsluhy a úklidu veřejných WC v areálu Pražského hradu b) mimořádný úklid
Interne KennungObsluha a úklid veřejných toalet
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste