2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odnowienia wsparcia technicznego oraz gwarancji producenta dla infrastruktury serwerowej. Infrastrukturę tę stanowią szafy RACK, serwery, macierze, urządzenia UPS
Beschreibung: Świadczenie usługi odnowienia wsparcia technicznego oraz gwarancji producenta dla infrastruktury serwerowej. Infrastrukturę tę stanowią szafy RACK, serwery, macierze, urządzenia UPS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001