See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli na potrzeby Centrum Administracyjnego w Ciechanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli na potrzeby Centrum Administracyjnego w Ciechanowie z podziałem na dwie części zamówienia.
Interne Kennung: OR-D-III.272.68.2025.AR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa krzeseł biurowych
Beschreibung: Dostawa krzeseł: 1. Krzesło konferencyjne typ 3-g 2 szt. 2. Krzesło obrotowe typ 1 93 szt. 3. Krzesło obrotowe typ 1 - biblioteka 40 szt. 4. Krzesło obrotowe typ 2 22 szt. 5. Krzesło konferencyjne - typ 1 47 szt. 6. Krzesło konferencyjne - typ 2 340 szt. 7. Krzesło składane – tapicerowane - typ 3 - biblioteka 30 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.68.2025.AR/I
Haupteinstufung (cpv): 39111100 Drehsitze
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli biurowych
Beschreibung: Dostawa mebli biurowych: 1. Biurko 140x80x74 cm(B1) 89 szt. 2. Biurko 140x80x74 cm z mediaportem (B1 mp) 79 szt. 3. Biurko 120x80x74 cm (B4-b) 1 szt. 4. Biurko 130x80x74 cm (B1-b) 1 szt. 5. Biurko 110x50x74 cm (B4) 8 szt. 6. Biurko typu L 220x140x80x74 cm (B3) 11 szt. 7. Szafa ubraniowa 100x42x200cm (U-b) 7 szt. 8. Szafa aktowa 80x42x114 cm (A2) 21 szt. 9. Szafa aktowa 80x42x180 cm (A1) 130 szt. 10. Szafa aktowa 80x42x200 cm (A1-b) 10 szt. 11. Szafa do zabudowy 175x50x200cm (Sz1) 2 szt. 12. Szafa do zabudowy - SZ2a - biblioteka 200x80x200cm (Sz2a) 1 szt. 13. Szafa do zabudowy - SZ2b - biblioteka 200x80x200cm (Sz2b) 1 szt. 14. Regał 4-półkowy 160x60x180cm (4PZ) 8 szt. 15. Szafa ubraniowa 50x42x180cm (U) 47 szt. 16. Szafa ubraniowa 80x42x160cm (6PUB) 1 szt. 17. Regał otwarty 80x42x180 cm (O) 6 szt. 18. Szafa wisząca 120x30x60cm (Sw1-b) 1 szt. 19. Kontener mobilny 43x60x56cm 99 szt. 20. Szafka pod drukarkę 55x55x56cm (D) 50 szt. 21. Szafka pod drukarkę 3D 80x60x85cm (D2) 1 szt. 22. Biurko, stolik konferencyjny, składany 140x70x74 cm (BSK1) 100 szt. 23. Stół warsztatowy 200x100cm (STW1) 3 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.68.2025.AR/II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische