2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i punktów dziennego opiekuna – III Procedura”.
Beschreibung: Dostawa artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i punktów dziennego opiekuna – III Procedura”.
Vorherige Bekanntmachung: 87599-2025
Interne Kennung: ZZ-IA-ZP.26.24.2025.MPR
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i punktów dziennego opiekuna – wprowadzonych do obrotu oraz spełniających wszystkie normy i wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kalkulacji cenowej stanowiącej załącznik nr 4 do zaproszenia do negocjacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji