See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het schoonmaken van onze gebouwen (incl. sanitaire voorzieningen, ramen en beglazingen)
Beschreibung: Met deze Europese aanbesteding voor schoonmaakdienstverlening wenst de aanbestedende overheid een overeenkomst te sluiten om tijdens de looptijd van de overeenkomst volgende doelstellingen te realiseren: - De schoonmaakdienstverlening draagt ten allen tijde bij aan een schoon leef- en werkklimaat voor medewerkers en bezoekers van onze locaties. Dit gaat zowel over schoon in technische kwaliteit als in de belevingskwaliteit. - De dienstverlening wordt uitgevoerd met respect voor mens, maatschappij en milieu. - Naast de periodieke schoonmaak, de grote schoonmaak én ramenpoets, kunnen ook bouwschoonmaak, afwassen e.d. tot de aangeboden dienstverlening behoren.
Interne Kennung: A-KOBA0-2024-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90910000 Reinigungsdienste, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Metropool
Beschreibung: zie opdrachtdocumenten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA Metropool
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA NoordkAnt
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA Zuiderkempen
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA Voorkempen
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA HeLi
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA Noorderkempen
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBArT
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor KOBA ZuidkAnt
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Resultaatgerichte schoonmaak voor Mirho
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Ad hoc schoonmaakopdrachten (voor alle KOBA regio’s)
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0002
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA NoordkAnt
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0020
Titel: Ramenpoets (voor alle KOBA regio’s)
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0003
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Zuiderkempen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Voorkempen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Heli
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA Noorderkempen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBArT
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor KOBA ZuidkANT
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Inspanningsgerichte schoonmaak voor Mirho
Interne Kennung: 9