See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Cisco
Beschreibung: Předmětem této Rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností Smluvních stran při pořizování licencí a podpory k softwarovým produktům společnosti Cisco Systems, pořizování subskripcí, pořizování vybraných hardwarových produktů společnosti Cisco Systems, na které lze nasadit pouze proprietární software společnosti Cisco Systems, včetně možnosti implementace, originálního příslušenství společnosti Cisco Systems a souvisejících služeb pro Centrálního zadavatele a Pověřující zadavatele blíže specifikovaném níže v odst. 2 a v odst. 2.1 tohoto článku, a to na základě dílčích prováděcích smluv uzavřených mezi konkrétním Dodavatelem a Objednatelem postupem vymezeným v ZZVZ a této Rámcové dohodě.
Vorherige Bekanntmachung: 4846-2022
Interne Kennung: MV-18691-33/VZ-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem této Rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností Smluvních stran při pořizování licencí a podpory k softwarovým produktům společnosti Cisco Systems, pořizování subskripcí, pořizování vybraných hardwarových produktů společnosti Cisco Systems, na které lze nasadit pouze proprietární software společnosti Cisco Systems, včetně možnosti implementace, originálního příslušenství společnosti Cisco Systems a souvisejících služeb pro Centrálního zadavatele a Pověřující zadavatele blíže specifikovaném níže v odst. 2 a v odst. 2.1 tohoto článku, a to na základě dílčích prováděcích smluv uzavřených mezi konkrétním Dodavatelem a Objednatelem postupem vymezeným v ZZVZ a této Rámcové dohodě.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Cisco 4.Q. 2024 - ICZ
Interne Kennung: MV-18691/OKT-2022
Los: LOT-0003
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Cisco 4.Q. 2024 - SIM
Los: LOT-0004
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Cisco 4.Q. 2024 - NTW
Los: LOT-0005
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Cisco 4.Q. 2024 - SOI
Los: LOT-0006
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Cisco 4.Q. 2024 - AR
Los: LOT-0007
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Cisco 4.Q. 2024 - AN
Interne Kennung: MV-18691-33/OKT-2022