442852-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „FVE ve městě Rožmitál pod Třemšínem“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„FVE ve městě Rožmitál pod Třemšínem“
BeschreibungJedná se o sdružený projekt. Předmětem projektu je vybudování obnovitelných zdrojů energie (OZE) na veřejných budovách města Rožmitál pod Třemšínem. Konkrétně se jedná o budovu městského zdravotnického zařízení - MMZ (č.p. 646) a budovu SDH (č.p. 516). V rámci projektu dojde k instalaci dvou nových fotovoltaických elektráren o sdruženém výkonu 99,84 kWp. Projekt je navržen s akumulací el. energie do baterií, a to o celkové využitelné kapacitě 83,2 kWh. Obě dvě elektrárny budou o výkonu min. 49,92 kWp a bateriemi o min. kapacitě 46,4 kWh, z toho využitelná kapacita min. 41,6 kWh.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001