442862-2026 - Ergebnis
Niederlande – Servieren von Getränken – Warme drankenvoorziening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWarme drankenvoorziening
BeschreibungDeze aanbesteding betreft de realisatie van een Warme drankenvoorziening voor medewerkers en studenten van Noorderpoort. Binnen de Warme drankenvoorziening kunnen medewerkers kosteloos gebruik maken van een standaard assortiment aan warme dranken. De kosten worden via een ICP aangerekend aan Noorderpoort. Voor studenten en derden wordt een commerciële voorziening ingericht waarbij naast het standaard assortiment ook aanvullende warme dranken worden aangeboden. Het assortiment van de commerciële voorziening alsmede de tarieven voor de warme dranken wordt bepaald door Opdrachtnemer.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie offerteaanvraag
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
LosLOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Warme drankenvoorziening
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie offerteaanvraag
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55400000 Verstrekken van dranken
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000