2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operationeel Plannen
Beschreibung: Enexis wil een oplossing contracteren ter ondersteuning van de volledige operationele keten van alle organisatorische eenheden (HS/MS - Productiestraten en Productievestigingen van Enexis. Het betreft een standaard ICT SaaS oplossing met Beheer & Onderhoud, Implementatie (inclusief technisch en verandermanagement, exclusief uitrol binnen Enexis zelf), opleiding (train de trainer), rapportage, en aanverwante dienstverlening met tenminste een Projectplanning, Capaciteitsplanning en Resourceplanning oplossing, inclusief benodigde systeem koppelingen. 5.000.000
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket