See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kolejnic pro tramvajové tratě a tratě metra
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky kolejnic typu NT1, B1, B3, 49E1, 60E1, 60R1 a 60R2 pro tramvajové tratě a tratě metra a související činnosti pro Zadavatele. Vybraný dodavatel bude povinen dle objednávek Zadavatele zajistit výrobu a dodávku kolejnic. Přesná specifikace plnění této veřejné zakázky vyplývá z Přílohy č. 1 - č. 4 zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 35 ZZVZ rozdělena na čtyři části. Účastník je oprávněn podat nabídku na jakoukoliv jednu, více nebo všechny části veřejné zakázky dle svého uvážení (v návaznosti na splnění kvalifikace a dalších zadávacích podmínek). Plnění jednotlivých částí veřejné zakázky na sebe nenavazují, každá část veřejné zakázky může být plněna samostatně, nezávisle na jiné části. Pokud není výslovně uvedeno jinak, platí zadávací podmínky pro všechny části veřejné zakázky totožně.
Vorherige Bekanntmachung: 6788-2022
Interne Kennung: Dodávky kolejnic pro tramvajové tratě a tratě metra
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34941200 Schienengleise
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávky kolejnic pro tramvajové tratě a tratě metra část A
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Dodávky kolejnic pro tramvajové tratě a tratě metra část B
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky kolejnic pro tramvajové tratě a tratě metra část D
Interne Kennung: Dodávky kolejnic pro tramvajové tratě a tratě metra část D