See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 9-PN-26 Hemodynamika – wyroby medyczne jednorazowego użycia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku oraz - jeśli dotyczy - wraz ze sprzętem niezbędnym do ich implantacji i dzierżawą aparatów, zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ, tj. zestawienie asortymentowo-cenowe.
Vorherige Bekanntmachung: 190197-2026
Interne Kennung: 9-PN-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, ~ 50% wartości zamówienia podstawowego; w związku z możliwością zwiększenia ilości zapotrzebowywanych produktów i dzierżawy wynikającego z bieżących potrzeb. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać, lub skorzystać z dowolnej jej części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Interne Kennung: Część nr 36