2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlano-montażowych po uprzednim opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania – budowa tymczasowego obozowiska kontenerowego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzysząca w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w m. Susz – postępowanie nr 38/RB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych po uprzednim opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania – budowa tymczasowego obozowiska kontenerowego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzysząca w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w m. Susz. W ramach zamówienia należy wykonać: dokumentację projektowo-kosztorysową wraz z uzyskaniem stosownych decyzji administracyjnych i uzgodnień pozwalających na realizację robót budowlanych, realizację robót budowlano-montażowych zgodnie z przyjętą dokumentacją budowlaną. Opracowania projektowe należy wykonać z podziałem na: - część niejawną o klauzuli ZASTRZEŻONE: Projekt Zagospodarowania Terenu z ujęciem infrastruktury podziemnej (sieci i przyłączy do obiektu), w tym kanalizacji teletechnicznej, projekt techniczny branży teletechnicznej dotyczący systemów teleinformatycznych i systemów alarmowych, - część jawną: w zakresie dotyczącym pozostałych opracowań projektowych (bez projektowanej infrastruktury teleinformatycznej i systemów alarmowych). Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: teren zamknięty - obręb 4 Susz, gmina Susz, powiat iławski. 3. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot umowy, tj. wykonane roboty i zamontowane urządzenia na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy. 4. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczony sprzęt i wyposażenie na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy. 5. Okres rękojmi: 60 miesięcy – według art. 568 § 1 K.C. 6. Wykonawca udzieli gwarancji na wykonane nasadzenia zamienne na okres: 36 miesięcy. 7. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: - dokumentacja projektowo-kosztorysowa – 210 dni od daty podpisania umowy, - roboty budowlane – do dnia 30.06.2027 r.
Vorherige Bekanntmachung: 375373-2025
Interne Kennung: 38/RB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wyznaczenie krótszego terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wynika z art. 411 ust. 7 ustawy Pzp, który wskazuje, że „Jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, zamawiający może wyznaczyć krótszy termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, jednak nie krótszy niż 10 dni od dnia przekazania do publikacji ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej”.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w dokumentach postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45216000 Bauarbeiten an Gebäuden für öffentliche Einrichtungen oder für Not- und Rettungsdienste und an Militärgebäuden, 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001