See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA STACJI POGODOWEJ Z SYSTEMEM ZARZĄDZANIA II
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1) dostawę, montaż, uruchomienie, przeprowadzenie testów poprawności działania i przekazanie urządzeń składających się na przedmiot zamówienia do eksploatacji; 2) przeszkolenie personelu Zamawiającego z obsługi, eksploatacji i podstawowej konserwacji dostarczonych urządzeń (max. 10 osób) w terminie ustalonym z Zamawiającym 3) udzielenie licencji na oprogramowanie na zasadach określonych w ust. 16 i dalszych § 2 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do Zaproszenia od dnia podpisania protokołu zdawczo – odbiorczego, o którym mowa w § 4 ust 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do Zaproszenia; 4) udzielenie minimum 24-miesięcznej gwarancji na przedmiot umowy na zasadach określonych w § 5 projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do Zaproszenia (zgodnie z deklaracją Wykonawcy złożoną w ofercie)
Interne Kennung: ZSCKR - 34-340-11-26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie z wolnej ręki, o którym mowa w art. 213 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Zgodnie z art. 217 ustawy Pzp Zamawiający, wraz z zaproszeniem do negocjacji, przekazuje wykonawcy informacje niezbędne do przeprowadzenia postępowania, w tym projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego. Podstawa prawna: zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt. 6) ustawy Pzp: Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego albo przetargu ograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 2 albo nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub, ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001