442943-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden – ZZK - NZ/241/3400/64/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZZK - NZ/241/3400/64/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę danego budynku w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu dla danego budynku decyzji Wydziału Architektury i Zabytków Urzędu Miasta Wrocławia (zwanego dalej WAiZ UM) pozwolenia na budowę wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku w WAiZ UM o wydanie zaświadczenia, że decyzja stała się ostateczna/uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zamiaru wykonania robót budowlanych zgodnie z art. 30 ust. 5aa ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, 3) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją.
Interne KennungZZK - NZ/241/3400/64/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensW związku z zastosowaniem przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
LosLOT-0002
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków gminnych położonych we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej 173 a, ul. Stabłowickiej 78
Interne KennungZADANIE I
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0003
TitelWykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków gminnych położonych we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Jagiellończyka 37, ul. Stefana Żeromskiego 37a
Interne KennungZADANIE II