2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dovybavení JSDH Satalice-CAS 20
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání cisternové automobilové stříkačky těžké hmotnostní třídy (S) (největší technicky přípustná hmotnost CAS je nejméně 18 000 kg), pro silniční provoz (kategorie 1), v provedení speciálním redukovaném (R). CAS je určena k přepravě požárního družstva 1+5, má pevně vestavěné čerpací zařízení a nádrže hasebních látek – vody a pěnidla. Automobil je vybaven teleskopickým osvětlovacím stožárem, vyprošťovacím lanovým navijákem a vyjímatelným požárním příslušenstvím.
Interne Kennung: P25V00004179
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je dodání cisternové automobilové stříkačky těžké hmotnostní třídy (S) (největší technicky přípustná hmotnost CAS je nejméně 18 000 kg), pro silniční provoz (kategorie 1), v provedení speciálním redukovaném (R). CAS je určena k přepravě požárního družstva 1+5, má pevně vestavěné čerpací zařízení a nádrže hasebních látek – vody a pěnidla. Automobil je vybaven teleskopickým osvětlovacím stožárem, vyprošťovacím lanovým navijákem a vyjímatelným požárním příslušenstvím.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. • Zadavatel si vyhrazuje prodloužení doby plnění v případě závažných okolností („dále jen „překážek“), jakými jsou zejména např. havárie, živelná katastrofa nebo jiná mimořádná situace (např. nepředvídatelným nedostatkem personálu a věcí určených pro řádné plnění). Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění.