2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP.26.1.12.2026 Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego do Wieloprofilowego Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego do Wieloprofilowego Centrum Symulacji Medycznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części – zadania: Zadanie 1: Zestaw mebli medycznych mobilnych Zadanie 2: Sprzęt medyczny Zadanie 3: Drobny sprzęt medyczny 1.2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub każde z zadań, wg własnego wyboru. 3. Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik numer 3 (zadanie 1), załącznik numer 3A (zadanie 2) i załącznik numer 3B (zadanie 3) do SWZ. 4. Określone w załączniku numer 3, załączniku numer 3A, załączniku numer 3B do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 5. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, nieużywany, niepoekspozycyjny, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 6. Gwarancja na przedmiot zamówienia: Zamawiający wymaga 24 miesięcy gwarancji na przedmiot zamówienia, licząc od dnia podpisania protokołu stwierdzającego odbiór przedmiotu zamówienia. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (z ang. „do no significant harm”, tj. „nie czyń poważnych szkód”), zgodnie z katalogiem wymagań w zakresie ochrony środowiska i zgodności z zasadą DNSH, zawartymi w Wytycznych dla procesów zakupowych w zakresie zapewnienia zgodności z zasadą DNSH, stanowiących załącznik numer 7 do SWZ (w zakresie odpowiadającym przedmiotowi zamówienia). 8. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teren Częstochowy (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego). Ryzyko przypadkowej utraty, uszkodzenia rzeczy przejdzie na Zamawiającego po odbiorze przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 9. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie (w tym wniesienie) przedmiotu zamówienia do miejsca realizacji (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego), w stanie złożonym, gotowym do użytkowania. . Potwierdzeniem wykonania przedmiotu zamówienia będzie, podpisany przez strony protokół stwierdzający odbiór przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 10. Wykonawca zapewnia dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla sprzętu stanowiącego przedmiot zamówienia, zapewniających jego pełną użyteczność i niezakłóconą pracę oraz serwis sprzętu przez okres gwarancji i po okresie gwarancyjnym – przez okres 5 lat. 11. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zgodnie z projektem umowy – załącznik numer 6 do SWZ. 12. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 13. Zamawiający dopuszcza stosowanie ofert równoważnych, w przypadkach określonych w Specyfikacji technicznej – załącznik numer 3,3A,3B do SWZ. Wykonawca oferując rozwiązanie równoważne, zobowiązany jest wyraźnie określić je w ofercie. Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, przez dołączenie do oferty w szczególności stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104 - 107 ustawy Pzp. Pozostałe warunki zgodnie z SWZ z załącznikami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zestaw mebli medycznych mobilnych
Beschreibung: Zadanie 1: Zestaw mebli medycznych mobilnych 1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik numer 3 (zadanie 1), załącznik numer 3A (zadanie 2) i załącznik numer 3B (zadanie 3) do SWZ. 2. Określone w załączniku numer 3, załączniku numer 3A, załączniku numer 3B do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, nieużywany, niepoekspozycyjny, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 4. Gwarancja na przedmiot zamówienia: Zamawiający wymaga 24 miesięcy gwarancji na przedmiot zamówienia, licząc od dnia podpisania protokołu stwierdzającego odbiór przedmiotu zamówienia. 5. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (z ang. „do no significant harm”, tj. „nie czyń poważnych szkód”), zgodnie z katalogiem wymagań w zakresie ochrony środowiska i zgodności z zasadą DNSH, zawartymi w Wytycznych dla procesów zakupowych w zakresie zapewnienia zgodności z zasadą DNSH, stanowiących załącznik numer 7 do SWZ (w zakresie odpowiadającym przedmiotowi zamówienia). 6. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teren Częstochowy (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego). Ryzyko przypadkowej utraty, uszkodzenia rzeczy przejdzie na Zamawiającego po odbiorze przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 7. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie (w tym wniesienie) przedmiotu zamówienia do miejsca realizacji (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego), w stanie złożonym, gotowym do użytkowania. Potwierdzeniem wykonania przedmiotu zamówienia będzie, podpisany przez strony protokół stwierdzający odbiór przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 8. Wykonawca zapewnia dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla sprzętu stanowiącego przedmiot zamówienia, zapewniających jego pełną użyteczność i niezakłóconą pracę oraz serwis sprzętu przez okres gwarancji i po okresie gwarancyjnym – przez okres 5 lat. 9. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zgodnie z projektem umowy – załącznik numer 6 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Sprzęt medyczny
Beschreibung: Zadanie 2: Sprzęt medyczny 1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik numer 3 (zadanie 1), załącznik numer 3A (zadanie 2) i załącznik numer 3B (zadanie 3) do SWZ. 2. Określone w załączniku numer 3, załączniku numer 3A, załączniku numer 3B do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, nieużywany, niepoekspozycyjny, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 4. Gwarancja na przedmiot zamówienia: Zamawiający wymaga 24 miesięcy gwarancji na przedmiot zamówienia, licząc od dnia podpisania protokołu stwierdzającego odbiór przedmiotu zamówienia. 5. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (z ang. „do no significant harm”, tj. „nie czyń poważnych szkód”), zgodnie z katalogiem wymagań w zakresie ochrony środowiska i zgodności z zasadą DNSH, zawartymi w Wytycznych dla procesów zakupowych w zakresie zapewnienia zgodności z zasadą DNSH, stanowiących załącznik numer 7 do SWZ (w zakresie odpowiadającym przedmiotowi zamówienia). 6. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teren Częstochowy (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego). Ryzyko przypadkowej utraty, uszkodzenia rzeczy przejdzie na Zamawiającego po odbiorze przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 7. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie (w tym wniesienie) przedmiotu zamówienia do miejsca realizacji (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego), w stanie złożonym, gotowym do użytkowania. Potwierdzeniem wykonania przedmiotu zamówienia będzie, podpisany przez strony protokół stwierdzający odbiór przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 8. Wykonawca zapewnia dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla sprzętu stanowiącego przedmiot zamówienia, zapewniających jego pełną użyteczność i niezakłóconą pracę oraz serwis sprzętu przez okres gwarancji i po okresie gwarancyjnym – przez okres 5 lat. 9. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zgodnie z projektem umowy – załącznik numer 6 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Drobny sprzęt medyczny
Beschreibung: Zadanie 3: Drobny sprzęt medyczny 1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i szczegółowe parametry/wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik numer 3 (zadanie 1), załącznik numer 3A (zadanie 2) i załącznik numer 3B (zadanie 3) do SWZ. 2. Określone w załączniku numer 3, załączniku numer 3A, załączniku numer 3B do SWZ wymagania należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań, parametrów technicznych, cech, funkcji. 3. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, nieużywany, niepoekspozycyjny, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji. 4. Gwarancja na przedmiot zamówienia: Zamawiający wymaga 24 miesięcy gwarancji na przedmiot zamówienia, licząc od dnia podpisania protokołu stwierdzającego odbiór przedmiotu zamówienia. 5. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (z ang. „do no significant harm”, tj. „nie czyń poważnych szkód”), zgodnie z katalogiem wymagań w zakresie ochrony środowiska i zgodności z zasadą DNSH, zawartymi w Wytycznych dla procesów zakupowych w zakresie zapewnienia zgodności z zasadą DNSH, stanowiących załącznik numer 7 do SWZ (w zakresie odpowiadającym przedmiotowi zamówienia). 6. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, teren Częstochowy (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego). Ryzyko przypadkowej utraty, uszkodzenia rzeczy przejdzie na Zamawiającego po odbiorze przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 7. W zakres obowiązków Wykonawcy wchodzi dostarczenie (w tym wniesienie) przedmiotu zamówienia do miejsca realizacji (pomieszczenia wskazane przez Zamawiającego), w stanie złożonym, gotowym do użytkowania. Potwierdzeniem wykonania przedmiotu zamówienia będzie, podpisany przez strony protokół stwierdzający odbiór przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. 8. Wykonawca zapewnia dostępność części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla sprzętu stanowiącego przedmiot zamówienia, zapewniających jego pełną użyteczność i niezakłóconą pracę oraz serwis sprzętu przez okres gwarancji i po okresie gwarancyjnym – przez okres 5 lat. 9. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zgodnie z projektem umowy – załącznik numer 6 do SWZ.