2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup niskoemisyjnych autobusów na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk fabrycznie nowych niskoemisyjnych typu mild hybrid autobusów niskowejściowych kategorii homologacyjnej M3 klasy II w ramach projektów „Zakup dwóch autobusów niskoemisyjnych na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej” i „Zakup autobusów niskoemisyjnych na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej”.
Vorherige Bekanntmachung: 281313-2025
Interne Kennung: WFZ.272.6.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk fabrycznie nowych niskoemisyjnych typu mild hybrid autobusów niskowejściowych kategorii homologacyjnej M3 klasy II w ramach projektów „Zakup dwóch autobusów niskoemisyjnych na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej” i „Zakup autobusów niskoemisyjnych na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej”. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) dostawę czterech fabrycznie nowych, niskowejściowych, niskoemisyjnych autobusów typu mild hybrid 2) przeprowadzenie szkolenia pracowników operatora wskazanego przez zamawiającego, 3) dostarczenie dokumentacji technicznej autobusów, 4) dostarczenie dokumentacji umożliwiającej zarejestrowanie autobusów i dopuszczenie ich do ruchu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, 5) dostarczenia wyposażenia dodatkowego (w tym urządzeń diagnostycznych) z niezbędnym oprogramowaniem i licencjami, 6) udzielenie operatorowi wskazanemu przez zamawiającego autoryzacji wewnętrznej w zakresie obsługi i naprawy autobusów 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.