44303-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ZP.271.16.2024_Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych Gminy Nowy Dwór Gdański.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP.271.16.2024_Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych Gminy Nowy Dwór Gdański.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest usługa odbierania i transportu wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, które w części stanowią nieruchomość zamieszkałą a w części nieruchomość niezamieszkałą w granicach administracyjnych Gminy Nowy Dwór Gdański oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 2.Wyposażenie wszystkich nieruchomości w odpowiednie pojemniki i worki do gromadzenia odpadów. 3.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów budowlanych, rozbiórkowych odbieranych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ. 5.Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej. Wykonawcy w każdym czasie mogą dokonać wizji lokalnej na terenie Gminy w celu zapoznania się z jego specyfiką, strukturą, typami zabudowy oraz ustalenia pełnego zakresu prac związanych z realizacją zamówienia. Zamawiający informuje, iż nie dokonanie wizji lokalnej przez Wykonawcę nie będzie skutkować konsekwencjami w postaci odrzucenia oferty. Zamawiający nie przewiduje zorganizowania wizji lokalnej z jego udziałem. 6.Wykonawcy ponoszą odpowiedzialność za zapoznanie się z należytą starannością z treścią dokumentacji przetargowej oraz za uzyskanie wiarygodnej informacji odnośnie warunków i zobowiązań, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na cenę oferty lub realizację przedmiotu zamówienia. 7.Wykonawca ponosił będzie pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, powstałych w związku z realizacją przedmiotu zamówienia w czasie od daty podpisania umowy do zakończenia przedmiotu zamówienia. 8. Pozostałe wymagania zawarte w ust. IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung620295-2024
Interne KennungZP.271.16.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych Gminy Nowy Dwór Gdański.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest usługa odbierania i transportu wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, które w części stanowią nieruchomość zamieszkałą a w części nieruchomość niezamieszkałą w granicach administracyjnych Gminy Nowy Dwór Gdański oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 2.Wyposażenie wszystkich nieruchomości w odpowiednie pojemniki i worki do gromadzenia odpadów. 3.Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów budowlanych, rozbiórkowych odbieranych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ. 5.Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiajacy zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej. Wykonawcy w każdym czasie mogą dokonać wizji lokalnej na terenie Gminy w celu zapoznania się z jego specyfiką, strukturą, typami zabudowy oraz ustalenia pełnego zakresu prac związanych z realizacją zamówienia. Zamawiający informuje, iż nie dokonanie wizji lokalnej przez Wykonawcę nie będzie skutkować konsekwencjami w postaci odrzucenia oferty. Zamawiający nie przewiduje zorganizowania wizji lokalnej z jego udziałem. 6.Wykonawcy ponoszą odpowiedzialność za zapoznanie się z należytą starannością z treścią dokumentacji przetargowej oraz za uzyskanie wiarygodnej informacji odnośnie warunków i zobowiązań, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na cenę oferty lub realizację przedmiotu zamówienia. 7.Wykonawca ponosił będzie pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, powstałych w związku z realizacją przedmiotu zamówienia w czasie od daty podpisania umowy do zakończenia przedmiotu zamówienia. 8. Pozostałe wymagania dot. realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w ust. IV SWZ.
Interne KennungZS.271.16.2024