2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme en koude drankenvoorzieningen
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het leveren (huur), installeren, verzorgen en technisch onderhouden van automaten voor warme en koude drankenvoorzieningen inclusief ingrediënten en losse toebehoren voor alle genoemde locaties van de Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen. 1.800.000
Interne Kennung: Z.613331
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze opdracht willen we bereiken dat de Opdrachtnemer de SWO voorziet in levering, plaatsing, beheer en onderhoud van alle benodigde apparatuur en ingrediënten voor warme en koude dranken. De oplossing dient passend te zijn per type locatie: hoogcapaciteitsvoorzieningen voor de kantoorgebouwen en compacte, efficiënte oplossingen voor kleinere (buiten)locaties. 1.800.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst mag 4 maal met 1 jaar verlengd worden.