2. Verfahren
Verfahren
Titel: POL POINT - výroba objektů pro bezobslužné terminály, dodávka koncových prvků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba 6 ks objektů pro bezobslužné videokonferenční terminály POL POINT dle projektové dokumentace a dodávka koncových prvků. Instalace koncových prvků bude realizována ze strany odborného pracoviště Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.
Interne Kennung: KRPS-8396/ČJ-2025-0100IT-VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část I - POL POINT - objekt
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba 6 ks objektů pro bezobslužné videokonferenční terminály POL POINT dle projektové dokumentace pro potřeby odborného pracoviště Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.
Interne Kennung: část I - POL POINT - objekt
Los: LOT-0002
Titel: část II - POL POINT - koncové prvky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka koncových prvků pro objekty POL POINT. Instalace koncových prvků bude realizována ze strany odborného pracoviště Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.
Interne Kennung: část II - POL POINT - koncové prvky
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 35125300 Sicherheitskameras