See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi odbioru, transportu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebnica
Beschreibung: 1) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Część 1 – odbieranie i transport niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, oraz odbieranie i transport odpadów komunalnych segregowanych i gromadzonych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych i częściowo zamieszkałych położonych na terenie gminy Trzebnica oraz wyposażenie tych nieruchomości w odpowiednią ilość worków do zbierania selektywnych odpadów komunalnych. Część 2 - prowadzenie i obsługa Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Trzebnica. 2) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 90500000-2 Usługi związane z odpadami 90513100-7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90512000-9 Usługi transportu odpadów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 2 do niniejszego zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 772187-2024
Interne Kennung: ZP.271.28.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001