443118-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Heizzentralen – CE TKV – Logistika paliva
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCE TKV – Logistika paliva
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je návrh a dodávka (způsobem na klíč v modelu design & build) souboru zařízení dopravující palivo pro připravovaný multipalivový kotel K7 s cirkulujícím fluidním ložem spalujícím tuhé alternativní palivo a biomasu o parním výkonu 70 t/h. Palivy se rozumí TAP (RDF) a biomasa. Jedná se o zařízení zajišťující proces od příjezdu a vykládky paliva, jeho separace nevhodných částic, uskladnění a následná doprava do kotle. Zakázka je součástí projektu dekarbonizace tepelného hospodářství Teplárny Karviná.
Interne Kennung2612-0003-08A
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42417200 Fördereinrichtungen, 44613110 Silos
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz. návrh smlouvy o dílo