See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego w ramach projektów "Mistrzowskie Możliwości Młodych" oraz "Fach-mat! Wygrywamy karierę!" współfinansowanych z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1. Część 1 - zakup i dostawa sprzętu multimedialnego do szkół w ramach projektu „Mistrzowskie Możliwości Młodych” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego: 1.1. Monitor interaktywny typ A- 4 szt.; 1.2. Monitor interaktywny typ B- 1 szt.; 1.3. Statyw do monitora interaktywnego typ B- 1 szt.; 1.4. Projektor typ A- 5 szt.; 1.5. Ekran do projektora typ A- 5 szt.; 1.6. Tablica interaktywna- 1 szt.; 1.7.Wskaźnik laserowy- 3 szt. 2.Część 2 - zakup i dostawa sprzętu multimedialnego do szkół w ramach projektu „Fach-mat! Wygrywamy karierę!” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego: 2.1. Monitor interaktywny typ A- 12 szt.; 2.2. Projektor typ A- 7 szt.; 2.3. Ekran do projektora typ A- 7 szt.; 2.4. Projektor typ B- 3 szt.; 2.5. Ekran do projektora typ B- 3 szt.; 2.6. Ekran elektryczny- 1 szt.; 2.7. Gogle VR- 8 szt.; 2.8. Wizualizer- 3 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 237341-2026
Interne Kennung: ZP-P-I.271.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - zakup i dostawa sprzętu multimedialnego do szkół w ramach projektu „Mistrzowskie Możliwości Młodych” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Beschreibung: Tak jak w pkt. 2.1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - zakup i dostawa sprzętu multimedialnego do szkół w ramach projektu „Fach-mat! Wygrywamy karierę!” współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Beschreibung: Tak jak w pkt 2.1.