2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w ramach projektu „Wdrożenie OZE w jednostkach organizacyjnych Powiatu Gliwickiego - etap I” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Beschreibung: Rodzaj zamówienia: Zamówienie mieszane obejmuje równocześnie usługi (prace projektowe), dostawy (dostawa urządzeń) oraz roboty budowlane (roboty montażowe), przy czym głównym świadczeniem w zaistniałym stanie faktycznym są dostawy. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji odnawialnych źródeł energii w ramach projektu „Wdrożenie OZE w jednostkach organizacyjnych Powiatu Gliwickiego – etap I” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji), Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację, Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii, w następujących częściach: Część 1 - Rodzinny Dom Dziecka w Bojszowie. Część 2 - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie. Część 3 - Starostwo Powiatowe w Gliwicach. Część 4 - Mieszkania treningowe w Bojszowie. Część 5 - Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie. Poszczególne części obejmują następujące zadania: 1) Część 1 - Rodzinny Dom Dziecka w Bojszowie: a) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 25,76 kWp z magazynem energii o pojemności 15 kWh, b) Pompa ciepła o mocy 18 kW; 2) Część 2 - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie: a) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,68 kWp z magazynem energii o pojemności 30 kWh, b) Pompa ciepła o mocy 80 kW; 3) Część 3 - Starostwo Powiatowe w Gliwicach: a) Instalacja fotowoltaiczna w postaci carportu o mocy 27,60 kWp z magazynem energii o pojemności 15 kWh, b) Instalacja fotowoltaiczna w postaci carportu o mocy 48,76 kWp z magazynem energii o pojemności 45 kWh, c) Układ automatycznego zarządzania i monitorowania produkcji energii, d) Pompa ciepła o mocy 50 kW; 4) Część 4 - Mieszkania treningowe w Bojszowie: a) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 27,60 kWp z magazynem energii o pojemności 15 kWh; 5) Część 5 - Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie: a) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 12,88 kWp z magazynem energii o pojemności 15 kWh.
Interne Kennung: WIF-RZPO.272.00014.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen, 45000000 Bauarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część1-Rodzinny Dom Dziecka w Bojszowie
Beschreibung: Część 1 - Rodzinny Dom Dziecka w Bojszowie: a) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 25,76 kWp z magazynem energii o pojemności 15 kWh, b) Pompa ciepła o mocy 18 kW;
Interne Kennung: WIF-RZPO.272.00014.2025 -Część1
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen, 45000000 Bauarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie
Beschreibung: Część 2 - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie: a) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,68 kWp z magazynem energii o pojemności 30 kWh, b) Pompa ciepła o mocy 80 kW.
Interne Kennung: WIF-RZPO.272.00014.2025 - Część2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Starostwo Powiatowe w Gliwicach
Beschreibung: Część 3 - Starostwo Powiatowe w Gliwicach: a) Instalacja fotowoltaiczna w postaci carportu o mocy 27,60 kWp z magazynem energii o pojemności 15 kWh, b) Instalacja fotowoltaiczna w postaci carportu o mocy 48,76 kWp z magazynem energii o pojemności 45 kWh, c) Układ automatycznego zarządzania i monitorowania produkcji energii, d) Pompa ciepła o mocy 50 kW.
Interne Kennung: WIF-RZPO.272.00014.2025 -Część3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen, 45000000 Bauarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Mieszkania treningowe w Bojszowie
Beschreibung: 4) Część 4 - Mieszkania treningowe w Bojszowie: a) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 27,60 kWp z magazynem energii o pojemności 15 kWh;
Interne Kennung: WIF-RZPO.272.00014.2025 -Część4
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie
Beschreibung: Część 5 - Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie: a) Instalacja fotowoltaiczna o mocy 12,88 kWp z magazynem energii o pojemności 15 kWh.
Interne Kennung: WIF-RZPO.272.00014.2025 -Część5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden