See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów specjalnych na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego rodzaju pojazdów specjalnych na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej według podziału określonego w pkt. 6.3. SWZ 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załącznikach nr 1 A-E do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca dla każdej z części zamówienia udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: PN/16/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załącznikach nr 1 A-E do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa samochodu ratowniczego z drabiną mechaniczną
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ratowniczego z drabiną mechaniczną na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załącznikach nr 1 A-E do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa nośnika kontenerowego z przyczepą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nośnika kontenerowego z przyczepą na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załącznikach nr 1 A-E do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załącznikach nr 1 A-E do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa samochodu ratowniczego typu pickup
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ratowniczego typu pickup na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załącznikach nr 1 A-E do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: Część 5