2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług administracji publicznej w gminie Wizna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usług administracji publicznej w Gminie Wizna, obejmujące dostawę i wdrożenie infrastruktury informatycznej, oprogramowania oraz wykonanie dedykowanej infrastruktury teleinformatycznej i elektroenergetycznej w budynku Urzędu Gminy w Wiźnie. Zamówienie zostało podzielone na dwie części.
Interne Kennung: DI.271.3.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk, 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72710000 Lokalnetz, 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wdrożenie e-usług administracji publicznej w Gminie Wizna – Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie infrastruktury informatycznej oraz oprogramowania, obejmujących w szczególności serwery, macierz dyskową, przełączniki sieciowe, system bezpieczeństwa UTM, urządzenia do wykonywania kopii zapasowych, system wirtualizacji, platformę e-usług mieszkańca, system EZD, portal partycypacji społecznej, aplikację mobilną, rozbudowę systemów dziedzinowych, szkolenia oraz wdrożenie kompletnego rozwiązania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Wdrożenie e-usług administracji publicznej w Gminie Wizna – Zadanie 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie infrastruktury teleinformatycznej i elektroenergetycznej w budynku Urzędu Gminy w Wiźnie w formule „zaprojektuj i wybuduj”, obejmujące w szczególności wykonanie nowej sieci LAN wraz z dedykowaną instalacją zasilającą, okablowania strukturalnego i światłowodowego, punktów elektryczno-logicznych, punktów kamerowych i punktów Wi-Fi, tras kablowych, dokumentacji projektowej i powykonawczej oraz wykonanie wymaganych pomiarów i uruchomień. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen