2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding ICT-Hardware Koninklijke Auris Groep
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één raamcontractant voor de levering van werkplekhardware en bijbehorende dienstverlening zoals omschreven is in de aanbestedingsleidraad en bijhorende Bijlagen. €500.000,-
Interne Kennung: KAG422025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbestedende dienst doorloopt een openbare Europese aanbestedingsprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ICT - Hardware Koninklijke Auris Groep
Beschreibung: Auris wenst één raamcontractant te contracteren voor de levering van werkplekhardware en bijbehorende dienstverlening zoals omschreven is in de aanbestedingsleidraad en bijhorende Bijlagen.
Interne Kennung: 1