2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoormeubilair
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een raamovereenkomst met één onderneming af te sluiten. Van de te contracteren onderneming wordt verwacht dat deze op aanvraag kantoormeubilair van diverse merken en typen kan aanbieden ten behoeve van nadere overeenkomsten. Het betreft een raamovereenkomst.
Interne Kennung: 70282
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tot de opdracht behoort primair het leveren en repareren van kantoormeubilair in al zijn vormen en maten. Ook onderstaande producten of diensten kunnen door Gemeente worden uitgevraagd; • Lampen • Raambekleding binnenzijde • Overlegmeubilair • Akoestisch meubilair • Speciaal kantoormeubilair (bijvoorbeeld Raadszaal) • Modulaire projecttafels • Modulaire stiltecabines • Adviseren op het gebied van kantoorinrichting, inclusief inrichtingsontwerpen • Mogelijkheid tot inmeten en leveren van maatwerkmeubelen Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het programma van eisen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Tot de opdracht behoort primair het leveren en repareren van kantoormeubilair in al zijn vormen en maten. De maximale waarde van de opdrachten die onder de raamovereenkomst gegeven worden bedraagt €3.400.000,00.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen