See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac projektowych i robót drogowych w systemie zaprojektuj i wybuduj dla zadania pn. Rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka-Leszyce
Beschreibung: Projektowana inwestycja zlokalizowana jest w województwie kujawsko-pomorskim w powiecie inowrocławskim i przebiega przez Gminę Miasto Inowrocław, Gminę Inowrocław oraz Gminę Rojewo oraz w powiecie bydgoskim i przebiega przez Gminę Nowa Wieś Wielka i Gminę Solec Kujawski. Początek inwestycji w części 1 zlokalizowany na Rondzie Solidarności w Inowrocławiu (wraz z korektą ciągów pieszych i rowerowych wokół ronda), koniec części 1 zlokalizowany jest w Starej Wsi i kończy się na granicy Gminy Rojewo i powiatu inowrocławskiego. Część 2 podzielona jest na 2 odcinki: odcinek Leszyce – Nowa Wieś Wielka, którego początek zlokalizowany na granicy gminy Nowa Wieś Wielka i powiatu bydgoskiego, a koniec zlokalizowany jest w Nowej Wsi Wielkiej w rejonie ul. Przemysłowej, oraz odcinek Solec Kujawski – Park Przemysłowy Solec Kujawski, którego początek zlokalizowany jest na włączeniu do zjazdu z planowanej drogi ekspresowej S10, a koniec zlokalizowany jest na włączeniu do DK10. Odcinek ten biegnie po śladzie DG 050814C i kończy się na skrzyżowaniu dróg DG 050814C, DG 051038C z DK10. Odcinek ten obejmuje również rozbudowę tego skrzyżowania. Szczegóły zamówienia zawiera SWZ oraz załączniki do SWZ, w szczególności Program Funkcjonalno-Użytkowy.
Interne Kennung: ZP.272.1.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie prac projektowych i robót drogowych w systemie zaprojektuj i wybuduj dla zadania pn. Rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka-Leszyce, część 1 - odcinek Inowrocław-Rojewo-Jezuicka Struga-Stara Wieś
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka–Leszyce, część 1 - odcinek Inowrocław-Rojewo-Jezuicka Struga-Stara Wieś. Projektowana inwestycja zlokalizowana jest w województwie kujawsko-pomorskim w powiecie inowrocławskim i przebiega przez Gminę Miasto Inowrocław, Gminę Inowrocław oraz Gminę Rojewo. Początek inwestycji zlokalizowany na Rondzie Solidarności w Inowrocławiu (wraz z korektą ciągów pieszych i rowerowych wokół ronda), koniec odcinka 1 zlokalizowany jest w Starej Wsi i kończy się na granicy Gminy Rojewo i powiatu inowrocławskiego. Część 1 łączy się z wykonywaną równolegle częścią 2 – odcinkiem Leszyce-Nowa Wieś Wielka. Docelowo cała droga będzie łączyć Inowrocław z Nową Wsią Wielką. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami, w szczególności Program Funkcjonalno-Użytkowy.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie prac projektowych i robót drogowych w systemie zaprojektuj i wybuduj dla zadania pn. Rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka-Leszyce, część 2 - odcinek Leszyce-Nowa Wieś Wielka oraz odcinek węzeł Solec Kujawski-Park Przemysłowy Solec Kujawski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka–Leszyce, część 2 - odcinek odcinek Leszyce-Nowa Wieś Wielka oraz odcinek węzeł Solec Kujawski-Park Przemysłowy Solec Kujawski. Projektowana inwestycja zlokalizowana jest w województwie kujawsko-pomorskim w powiecie bydgoskim i przebiega przez Gminę Nowa Wieś Wielka i Gminę Solec Kujawski. Część 2 podzielona jest na dwa odcinki: A - Odcinek Leszyce-Nowa Wieś Wielka, którego początek zlokalizowany jest na granicy gminy Nowa Wieś Wielka i powiatu bydgoskiego, zaś koniec odcinka zlokalizowany jest w Nowej Wsi Wielkiej w rejonie ul. Przemysłowej, oraz B - Odcinek Solec Kujawski–Park Przemysłowy Solec Kujawski, którego początek zlokalizowany jest na włączeniu do zjazdu z planowanej drogi ekspresowej S10, zaś koniec odcinka zlokalizowany jest na włączeniu do DK10. Odcinek biegnie po śladzie DG 050814C i kończy się na skrzyżowaniu dróg DG 050814C, DG 051038C z DK10. Odcinek ten obejmuje również rozbudowę tego skrzyżowania. Odcinek przebiega przez tereny leśne. No dcinku tym występują zjazdy gruntowe na tereny leśne. Część 2 łączy się z wykonywaną równolegle Częścią 1 – odcinkiem Inowrocław, Rojewo, Stara Wieś. Docelowo cała droga będzie łączyć Inowrocław z Nową Wsią Wielką. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami, w szczególności Program Funkcjonalno-Użytkowy.
Interne Kennung: Część 2