443377-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Geotechnik – Usługi geodezyjne w zakresie sporządzenia dokumentacji geodezyjno-kartograficznej dla nieruchomości Zasobu WRSP będących we władaniu KOWR OT we Wrocławiu” postępowanie znak WRO.WO.260.12.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi geodezyjne w zakresie sporządzenia dokumentacji geodezyjno-kartograficznej dla nieruchomości Zasobu WRSP będących we władaniu KOWR OT we Wrocławiu” postępowanie znak WRO.WO.260.12.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi geodezyjne w zakresie sporządzenia dokumentacji geodezyjno-kartograficznej na nieruchomościach Zasobu WRSP będących we władaniu KOWR OT we Wrocławiu, polegające m.in. na: podziale nieruchomości, ustaleniu linii brzegu wody płynącej i wznowieniu/ustaleniu znaków granicznych. Zamówienie podzielono na 23 odrębne przedmioty zamówienia. Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym. Przedmioty zamówienia nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu częściowym zostaną odrzucone. Maksymalny termin realizacji zamówienia wynosi: • dla przedmiotu 13, 14 – 220 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 1-4, 8-9 – 130 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 15 – 120 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 5-7, 10-12, 16-23 – 110 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy Termin wykonania zamówienia stanowi jedno z kryteriów wyboru oferty, w którym Wykonawca może uzyskać maksymalnie 20 pkt za skrócenie terminu maksymalnego Do terminów wykonania zamówienia nie wlicza się terminów od złożenia kompletnego wniosku do organu w celu wydania postanowienia/decyzji do dnia, w którym postanowienie/decyzja staną się ostateczne. Wykonawca będzie zobowiązany do udowodnienia Zamawiającemu terminu złożenia do właściwego organu kompletnego wniosku o wydanie postanowienia, decyzji. Brak dowodów będzie działał na niekorzyść Wykonawcy w sprawie ustalenia okresu zawieszenia biegu terminu wykonania zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia.
Interne KennungWRO.WO.260.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiot 1 wydzielenie z działki nr 418//22 ob Ligota Polska, gm. Oleśnica wody płynącej w uzgodnieniu z Wodami Polskimi
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Założenia techniczne wykonania prac: 1) zgłoszenie pracy geodezyjnej do PODGiK 2) wskazanie lub ustalenie punktów granicznych 3) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencyjnych 4) sporządzenie operatu technicznego 5) przekazanie dokumentów geodezyjnych do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej 6) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 1
LosLOT-0002
TitelPrzedmiot 2 wydzielenie z działki nr 185/2 ob. Miłochów gm. Świdnica dróg zgodnie z mpzp i wydzielenie wału przeciwpowodziowego w uzgodnieniu z Wodami Polskimi
Interne KennungPrzedmiot 2
LosLOT-0003
TitelPrzedmiot 3 wydzielenie z działki nr 1044 ob. Kraszowice m. Świdnica części gruntu zajętego przez śródlądową wodę płynącą cieku Bystrzyca, w uzgodnieniu z Wodami Polskimi
Interne KennungPrzedmiot 3
LosLOT-0004
TitelPrzedmiot 4 podział dz. nr 59/42 ob. Smolec gm. Katy Wrocławskie zgodnie z mpzp, a następnie podział rolny zgodnie z załącznikiem
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 3.5.1 Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zago-spodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go do kontroli w ośrodku doku-mentacji geodezyjnej i kartograficznej. 8) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 4
LosLOT-0005
TitelPrzedmiot 5 podział dz. nr 151/20 ob. Radomiłowice gm. Lwówek Śląski na działki o średniej pow. ok. 18 ha (max pow. 27,24 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu, - projekt do uzgodnienia
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zago-spodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go do kontroli w ośrodku doku-mentacji geodezyjnej i kartograficznej. 8) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 5
LosLOT-0006
TitelPrzedmiot 6 podział dz. nr 431, 182/11 ob. Grudza gm. Mirsk na działki o średniej pow. ok. 18 ha (max pow. 27,24 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu, - projekt do uzgodnienia
Interne KennungPrzedmiot 6
LosLOT-0007
TitelPrzedmiot 7 podział dz. nr 306/30, 306/32 ob. Barcinek gm. Stara Kamienica na działki o średniej pow. ok. 18 ha (max pow. 27,24 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu, - projekt do uzgodnienia
Interne KennungPrzedmiot 7
LosLOT-0008
TitelPrzedmiot 8 podział dz. nr 196/8 ob. Ryczeń gm. Góra zgodnie z mpzp, wydzielenie części działki pod wałem przeciwpowodziowym rzeki Barycz z uwzględnieniem dojazdu oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej istniejących urządzeń
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 3.5.2 Podział nieruchomości wykonywany na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami a) podział nieruchomości zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub decyzją o warunkach zabudowy, decyzją o lokalizacji inwestycji celu publicznego lub przepisów szczególnych w tym zakresie: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) sporządzenie wstępnego projektu podziału nieruchomości i przekazanie go Zamawiające-mu do akceptacji wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z rejestru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Po zaakceptowaniu wstępnego projektu podziału Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 3) w przypadku negatywnej opinii o zgodności wstępnego projektu z ustaleniami miejsco-wego planu zagospodarowania przestrzennego gminy ponowne sporządzenie zaakcepto-wanego wstępnego projektu podziału w celu uzyskania pozytywnej opinii gminy. 4) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu, jeśli zachodzi taka konieczność. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 7) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 8) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 9) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 10) przekazanie do gminy lub miasta projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu lub przekazanie w/w dokumentów Zamawia-jącemu celem przesłania ich z pismem przewodnim do gminy lub miasta. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. b) podział nieruchomości niezależnie od ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym w szczególności zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akceptacji. 3) przyjęcie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiającemu do podpisu jeśli zachodzi taka konieczność. 5) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziałów nieruchomości jeśli jest prowadzona dla nieruchomości podlegającej podziałowi. 6) sporządzenie protokołu z czynności przejęcia granic. 7) wykonanie mapy z projektem podziału nieruchomości. 8) sporządzenie operatu technicznego z podziału (I etap) i złożenie go do kontroli w ośrodku. 9) przekazanie Zamawiającemu projektów podziałów oraz kopii protokołu przyjęcia granic nieruchomości z klauzulą przyjęcia do zasobu, wraz z mapą ewidencyjną, wypisem z reje-stru gruntów oraz odpisem z księgi wieczystej. Zamawiający wystąpi do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta z wnioskiem o podział nieruchomości. 10) W przypadku negatywnej decyzji zatwierdzającej projekt podziału nieruchomości, ponowne sporządzenie projektu podziału nieruchomości zaakceptowanego przez Zamawiającego oraz innej dokumentacji niezbędnej do wydania pozytywnej decyzji. 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 8
LosLOT-0009
TitelPrzedmiot 9 wydzielenie z dz. nr 158 ob. Studniska Dolne, gm. Sulików części działki pod elektrownie wiatrowe (MPZP: A1-EW, A2-EW)
Interne KennungPrzedmiot 9
LosLOT-0010
TitelPrzedmiot 10 połączenie dz. nr 12/7 i 197/2 o pow. 57,10ha ob. Olszyna m. Olszyna, a następnie podział na 3 działki zgodnie z załącznikiem graficznym
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 3.5.1 Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akceptacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiającemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go do kontroli w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. 8) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian gruntowych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budynków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 10
LosLOT-0011
TitelPrzedmiot 11 podział działki nr 173 ob. Morawa gm. Strzegom na 2 lub 3 działki - podział do uzgodnienia
Interne KennungPrzedmiot 11
LosLOT-0012
TitelPrzedmiot 12 podział działki nr 176/2 ob. Morawa gm. Strzegom na 4 działki z uwzględnieniem granic naturalnych i dojazdu - projekt do uzgodnienia
Interne KennungPrzedmiot 12
LosLOT-0013
TitelPrzedmiot 13 wydzielenie z dz. nr 192 ob. Morawa gm. Strzegom gruntów pokrytych wodami płynącymi w uzgodnieniu z Wodami Polskimi, a następnie podzielić na 3 działki z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu - projekt do uzgodnienia
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 3.5.1 Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akceptacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiającemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go do kontroli w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. 8) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. 3.5.3 Podział geodezyjny wykonywany na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne – ustalenie linii brzegu 1) badanie stanu prawnego nieruchomości. 2) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 3) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiającemu do podpisu, jeśli zachodzi taka konieczność. 4) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków (w tym zmiana sposobu użytkowania na Wp) oraz aktualizacja mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu lub w razie potrzeby jej założenie w zakresie nieruchomości podlegającej podziało-wi. 5) sporządzenie protokołu z czynności ustalenia granic lub/i wznowienia punktów granicznych 6) wykonanie projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych zgodnie ustawą prawo wodne. 7) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych należy uzgodnić z właściwym zarządcą wody tj. z Państwowym Gospodarstwem Wodnym „Wody Polskie” we Wrocławiu. 8) sporządzenie operatu technicznego. 9) przekazanie Zamawiającemu projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych do akceptacji. Zamawiający wystąpi do właściwego organu z wnioskiem o ustalenie linii brzegu. 10) przekazanie dokumentów geodezyjnych do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (przed lub po wydaniu decyzji o ustaleniu linii brzegu w zależności od przyjętej procedury przez właściwy organ). 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 13
LosLOT-0014
TitelPrzedmiot 14 wydzielenie z dz. nr 195 ob. Morawa gm. Strzegom gruntów pokrytych wodami płynącymi w uzgodnieniu z Wodami Polskimi, a następnie podzielić na 4 działki z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu - projekt do uzgodnienia
Interne KennungPrzedmiot 14
LosLOT-0015
TitelPrzedmiot 15 podział dz. nr 116 ob. Kondratowice, gm. Kondratowice na działki o średniej pow. ok. 18 ha (max pow. 27,24 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu - projekt do uzgodnienia
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 3.5.1 Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akceptacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiającemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go do kontroli w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. 8) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 15
LosLOT-0016
TitelPrzedmiot 16 podział dz. nr 1/25 AM10 ob. Goduszyn - I m.Jelenia Góra na 3 działki zgodnie z załącznikiem graficznym w celu wydzielenia drogi wewnętrznej oraz działki zabudowanej budynkiem stodoły
Interne KennungPrzedmiot 16
LosLOT-0017
TitelPrzedmiot 17 podział dz. nr 1/34 ob. Kościelniki Górne gm. Leśna na 6 działek zgodnie z załącznikiem graficznym w celu wydzielenia drogi wewnętrznej oraz działek budowlanych w tym jednej zabudowanej bud. gospodarczym
Interne KennungPrzedmiot 17
LosLOT-0018
TitelPrzedmiot 18 podział dz. nr 1/67 ob. Szyszkowa gm. Leśna na 2 działki zgodnie z załącznikiem graficznym
Interne KennungPrzedmiot 18
LosLOT-0019
TitelPrzedmiot 19 ustalenie linii brzegu rzeki Bóbr w granicach dz.nr 49/5 ob. Parkoszów gm. Bolesławiec w trybie art. 220 ustawy Prawo wodne
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 3.5.3 Podział geodezyjny wykonywany na podstawie ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne – ustalenie linii brzegu 1) badanie stanu prawnego nieruchomości. 2) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 3) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu, jeśli zachodzi taka konieczność. 4) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków (w tym zmiana sposobu użytkowania na Wp) oraz aktualizacja mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu lub w razie potrzeby jej założenie w zakresie nieruchomości podlegającej podziało-wi. 5) sporządzenie protokołu z czynności ustalenia granic lub/i wznowienia punktów granicznych 6) wykonanie projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych zgodnie ustawą prawo wodne. 7) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od gruntów przyległych należy uzgodnić z właściwym zarządcą wody tj. z Państwowym Gospodarstwem Wodnym „Wody Polskie” we Wrocławiu. 8) sporządzenie operatu technicznego. 9) przekazanie Zamawiającemu projektu rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami od grun-tów przyległych do akceptacji. Zamawiający wystąpi do właściwego organu z wnioskiem o ustalenie linii brzegu. 10) przekazanie dokumentów geodezyjnych do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartogra-ficznej (przed lub po wydaniu decyzji o ustaleniu linii brzegu w zależności od przyjętej pro-cedury przez właściwy organ). 11) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 19
LosLOT-0020
TitelPrzedmiot 20 wznowienie znaków granicznych / ustalenie przebiegu granic działki nr 265/2 ob. Sędziszowa gm. Świerzawa w celu aktualizacji powierzchni
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Okazanie/ustalenie/wznowienie granic 1) zgłoszenie pracy geodezyjnej do PODGiK 2) wskazanie lub ustalenie punktów granicznych 3) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencyjnych 4) sporządzenie operatu technicznego 5) przekazanie dokumentów geodezyjnych do ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej 6) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 20
LosLOT-0021
TitelPrzedmiot 21 wznowienie znaków granicznych / ustalenie przebiegu granic działki nr 424/2, 425, 428, 429 ob. Wojcieszyn gm. Pielgrzymka w celu wykluczenia zajęcia działki przez śródlądowe wody płynące cieku Skora (pismo PGW Wody Polskie)
Interne KennungPrzedmiot 21
LosLOT-0022
TitelPrzedmiot 22 podział dz. nr 778 ob. Dłużyna Dolna gm. Pieńsk na 2 działki (w trybie rolnym) zgodnie z załącznikiem graficznym w celu wydzielenia działek o pow. ok. 16 ha każda
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Podział geodezyjny nieruchomości rolnych („w trybie rolnym”) 1) badanie stanu prawnego nieruchomości, w tym badanie zapisów miejscowego planu zago-spodarowania przestrzennego, a w przypadku jego braku zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy. 2) wykonanie projektu podziału nieruchomości i przedstawienie go Zamawiającemu do akcep-tacji. 3) wznowienie punktów granicznych lub ustalenie granic nieruchomości objętej podziałem. 4) sporządzenie protokołu z czynności wznowienia lub ustalenia granic oraz utrwalenia punktów granicznych. 5) sporządzenie zgłoszenia zmian danych ewidencji gruntów i przedstawienie go Zamawiają-cemu do podpisu. 6) aktualizacja ewidencji gruntów i budynków oraz mapy zasadniczej o niezbędne do podziału elementy zagospodarowania terenu w zakresie nieruchomości podlegającej podziałowi jeśli mapa zasadnicza jest prowadzona. 7) sporządzenie operatu technicznego z podziału i złożenie go do kontroli w ośrodku doku-mentacji geodezyjnej i kartograficznej. 8) przekazanie Zamawiającemu dokumentów wymienionych w wykazie usług geodezyjnych i innych dokumentów wymaganych umową. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym.
Interne KennungPrzedmiot 22
LosLOT-0023
TitelPrzedmiot 23 wznowienie znaków granicznych dz. nr 41 AM2 obręb 1 m. Wojcieszów na odcinku granicy z działką nr 59 (Wp) w celu wykluczenia zajęcia działek przez śródlądowe wody płynące cieku Świerzawa
Interne KennungPrzedmiot 23