2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-337/2025 Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części: CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR I Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego w ilości 908 m3 do JW w miejscowościach: Warszawa (ul. Nieświeska, ul. Marsa, ul. Żwirki i Wigury, ul. Okuniewska), Książenice Musuły, Dębina, Kazuń, Modlin, Jagodne, Radom, Podebłocie, Olszewnica, Jarosław, Poturzyn, Wola Uhruska, Kopytów CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA NR II Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego w ilości 700 m3 do JW w miejscowościach: Glewice, Mosty, Kołobrzeg, Darłowo, Bobolin
Interne Kennung: SVA/4620-337/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego w ilości 908 m3 do JW w miejscowościach: Warszawa (ul. Nieświeska, ul. Marsa, ul. Żwirki i Wigury, ul. Okuniewska), Książenice Musuły, Dębina, Kazuń, Modlin, Jagodne, Radom, Podebłocie, Olszewnica, Jarosław, Poturzyn, Wola Uhruska, Kopytów
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.1 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.1 do SWZ). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Odbiorcy, w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego w ilości 700 m3 do JW w miejscowościach: Glewice, Mosty, Kołobrzeg, Darłowo, Bobolin
Interne Kennung: Część II
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.2 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.2 do SWZ). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Odbiorcy, w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.