443397-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sonnenenergieanlage – FVE obecní úřad Hrabová
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFVE obecní úřad Hrabová
BeschreibungVeřejná zakázka je ve smyslu § 101 Zákona rozdělena na 2 části. Předmětem 1. části zakázky je rekonstrukce střechy obecního úřadu, předmětem 2. části zakázky je realizace FVE na obecním úřadu. Pokud není v zadávací dokumentaci uvedeno jinak, jsou jednotlivá ustanovení zadávací dokumentace platná pro obě části zakázky. Uchazeči jsou oprávněni podat nabídku na jednu nebo obě části zakázky.
Interne KennungVZ1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45312311 Installation von Blitzableitern
5. Los
LosLOT-0001
TitelFVE obecní úřad Hrabová - střecha
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce střechy obecního úřadu (1. část)
Interne KennungC1
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45312311 Installation von Blitzableitern
LosLOT-0002
TitelFVE obecní úřad Hrabová - FVE
Beschreibungpředmětem 2. části zakázky je realizace FVE na obecním úřadu
Interne KennungC2
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen