443404-2025 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie kompleksowej usługi całodziennego wyżywienia pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Sejnach i Zakładzie Pielęgnacyjno Opiekuńczym w Sejnach wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchni i bufet...
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi całodziennego wyżywienia pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Sejnach i Zakładzie Pielęgnacyjno Opiekuńczym w Sejnach wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchni i bufet...
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi całodziennego wyżywienia pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Sejnach i Zakładzie Pielęgnacyjno Opiekuńczym w Sejnach wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchni i bufetu oraz sprzętu przez 36 miesięcy
Interne Kennung: 05/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi całodziennego wyżywienia pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Sejnach i Zakładzie Pielęgnacyjno Opiekuńczym w Sejnach wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchni i bufetu oraz sprzętu przez 36 miesięcy