See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach” Część III
Beschreibung: Pełna nazwa postępowania: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet V „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”, Działanie 5.3 „Infrastruktura w edukacji zawodowej” Część III: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach (Zamawiający podaje pełną nazwę/tytuł postępowania w rubryce "Opis" z uwagi na ograniczona ilość znaków w rubryce "Tytuł"). Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: cz.1 Pracownia logistyczna do nauki zawodu technik logistyk. cz.2 Pracownia reklamy do nauki zawodu technik reklamy. cz.3 IT. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Zamawiający nie ustanawia maksymalnej liczby części, na które Wykonawcy mogą złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo- cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, ul. Krystyny Osińskiej 8, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Vorherige Bekanntmachung: 245215-2026
Interne Kennung: F.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39162000 Lehrmaterial, 42418900 Lade- oder Fördervorrichtungen, 44143000 Paletten, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 30142200 Registrierkassen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pracownia logistyczna do nauki zawodu technik logistyk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach: cz.1: Pracownia logistyczna do nauki zawodu technik logistyk. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, ul. Krystyny Osińskiej 8, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: cz. 1 / F.271.8.2026
Los: LOT-0002
Titel: Pracownia reklamy do nauki zawodu technik reklamy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach: cz. 2: Pracownia reklamy do nauki zawodu technik reklamy. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, ul. Krystyny Osińskiej 8, 08- 110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: cz. 2 / F.271.8.2026
Los: LOT-0003
Titel: IT.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach: cz. 3: IT. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, ul. Krystyny Osińskiej 8, 08110 Siedlce.. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: cz. 3 / F.271.8.2026