2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flankerende maatregelen Netwerkanalyse
Beschreibung: De opdracht die Aanbestedende dienst middels deze aanbesteding in de markt wil zetten ziet toe op de realisatie van diverse wegreconstructies, geldend als flankerende verkeersmaatregelen voor de beoogde versmalling van de verkeersader Ringbaan West in Tilburg. Deze flankerende maatregelen dienen dan ook uiterlijk 1 juli 2028 gerealiseerd te zijn. In het kader van het bereikbaar houden van Tilburg dienen op diverse plaatsen aanpassingen gedaan te worden aan het wegennet in Tilburg. Door de verschillende verkeersmaatregelen bij één Opdrachtnemer onder te brengen, ziet opdrachtgever aanzienlijke voordelen ten opzichte van planning, afstemming en efficiëntie. De Opdracht omvat 8 verschillende deelprojecten.
Interne Kennung: 2026_008_RUV_RO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit is de hoofdopdracht van deze aanbesteding. De Opdracht omvat 8 verschillende deelprojecten.
Interne Kennung: 1