2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract: aanstellen van een veiligheidscoördinator ontwerp en verwezenlijking
Beschreibung: LeefGoed bv is een woonmaatschappij. Wij willen de komende jaren zowel nieuwbouwconstructies zetten, vervangingsbouw als renovatie. Al dan niet met omgevingswerken. Hiervoor zoeken we per perceel een veiligheidscoördinator voor het ontwerp en de verwezenlijking. De voorwaarden vindt de inschrijver in de standaardcontracten in bijlage. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de inschrijver geen exclusiviteitsrecht. Gedurende de looptijd van de overeenkomst kunnen er prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere inschrijvers. De inschrijver kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Plaatsen van dienstverlening: - Geel, 2440 Geel - Grobbendonk, 2280 Grobbendonk - Herentals, 2200 Herentals - Herenthout, 2270 Herenthout - Herselt, 2230 Herselt - Hulshout, 2235 Hulshout - Laakdal, 2430 Laakdal - Meerhout, 2450 Meerhout - Olen, 2250 Olen - Vorselaar, 2290 Vorselaar - Westerlo, 2260 Westerlo De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Zuiderkempen "Geel, Meerhout, Laakdal, Westerlo, Hulshout, Herselt"”: Toelichting: We verwachten in 2026-2029 onderstaande werken uit te voeren: - 3 nieuwbouwprojecten in Herselt, waarvan 3 met omgevingswerken - 1 nieuwbouwproject in Hulshout, waarvan 1 met omgevingswerken - 1 nieuwbouwproject in Westerlo, waarvan 0 met omgevingswerken - 1 renovatieproject in Meerhout, waarvan 0 met omgevingswerken - 2 renovatieprojecten in Laakdal, waarvan 1 met omgevingswerken - 2 renovatieproject in Herselt, waarvan 2 met omgevingswerken - 4 renovatieproject in Hulshout, waarvan 2 met omgevingswerken - 4 renovatieprojecten in Westerlo, waarvan 1 met omgevingswerken - 1 renovatieproject in Geel, waarvan 0 met omgevingswerken Perceel 2 “Neteland "Herentals, Olen, Vorselaar, Grobbendonk, Herenthout"”: Toelichting: We verwachten in 2026-2029 onderstaande werken uit te voeren: - 2 nieuwbouwprojecten in Herentals, waarvan 2 met omgevingswerken - 1 nieuwbouwproject in Vorselaar, waarvan 1 met omgevingswerken - 2 renovatieprojecten in Herentals, waarvan 0 met omgevingswerken - 2 renovatieprojecten in Grobbendonk, waarvan 2 met omgevingswerken - 3 renovatieprojecten in Vorselaar, waarvan 3 met omgevingswerken - 2 renovatieprojecten in Herenthout, waarvan 1 met omgevingswerken - 1 renovatieproject in Olen, waarvan 1 met omgevingswerken Per gemeente vragen we een prijs voor een onverwacht kleiner project. Bovenstaande oplijsting is indicatief, niet limitatief. Indien in de nabije toekomst bijkomende gemeenten onder de bevoegdheid van LeefGoed BV zullen vallen of gemeenten worden overgeheveld naar andere woonmaatschappijen, kan deze opdracht met deze locaties uitgebreid / verminderd worden. De renovatieplanning van LeefGoed is momenteel in opmaak. In functie van deze planning kunnen er bijkomende projecten mee opgenomen worden waar nu nog geen rekening mee gehouden is.
Interne Kennung: PPP203-734/6174/2024-734
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zuiderkempen "Geel, Meerhout, Laakdal, Westerlo, Hulshout, Herselt"
Beschreibung: We verwachten in 2026-2029 onderstaande werken uit te voeren: - 1 nieuwbouwproject in Geel - 5 nieuwbouwprojecten in Herselt, waarvan 4 met omgevingswerken - 1 nieuwbouwproject in Hulshout met omgevingswerken - 2 renovatieprojecten in Meerhout, 1 in Laakdal - 1 renovatieproject in Herselt met omgevingswerken - 1 renovatieproject in Hulshout met omgevingswerken - 2 renovatieprojecten in Westerlo, waarvan 1 met omgevingswerken - 2 vervangingsbouwprojecten in Laakdal inclusief omgevingswerken Per gemeente vragen we een prijs voor een onverwacht kleiner project.
Interne Kennung: 2024037_1
Los: LOT-0002
Titel: Neteland "Herentals, Olen, Vorselaar, Grobbendonk, Herenthout"
Beschreibung: We verwachten in 2026-2029 onderstaande werken uit te voeren: - 3 nieuwbouwprojecten in Herentals inclusief omgevingswerken - 1 nieuwbouwproject in Vorselaar inclusief omgevingswerken - 2 renovatieprojecten in Herentals - 1 renovatieproject in Grobbendonk inclusief omgevingswerken - 1 renovatieproject in Vorselaar inclusief omgevingswerken - 3 vervangingsbouwprojecten in Vorselaar inclusief omgevingswerken - 2 vervangingsbouwprojecten in Herentals inclusief omgevingswerken - 2 vervangingsbouwprojecten in Grobbendonk inclusief omgevingswerken Per gemeente vragen we een prijs voor een onverwacht kleiner project. Bovenstaande oplijsting is indicatief, niet limitatief. Indien in de nabije toekomst bijkomende gemeenten onder de bevoegdheid van LeefGoed BV zullen vallen of gemeenten worden overgeheveld naar andere woonmaatschappijen, kan deze opdracht met deze locaties uitgebreid / verminderd worden. De renovatieplanning van LeefGoed is momenteel in opmaak. In functie van deze planning kunnen er bijkomende projecten mee opgenomen worden waar nu nog geen rekening mee gehouden is.
Interne Kennung: 2024037_2