2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekering arbeidsongevallen
Beschreibung: de opdracht betreft de aankoop van nieuwe verzekeringspolissen Volgende verzekeringsproducten vallen onder deze overeenkomst : • De wettelijke dekking arbeidsongevallen conform de wet van 10 april 1971 • De aanvullende waarborg excedent • Ongevallendekking voor aalmoezeniers en leden van de raad van bestuur De looptijd van de overeenkomst bedraagt 1 jaar. De overeenkomst kan 3 maal verlengd worden voor een periode van (1) één jaar. De aanvangsdatum van de polis is voorzien op 1 januari 2027. Plaatsen van dienstverlening : • MKL VZW, Drie Eikenstraat 659, 2650 EDEGEM • WZCHof ten Dorpe, Welkomstraat 61, 2160 Wommelgem • WZC Sint-Jozef Antwerpen – Waarlooshofstraat 9, 2020 Antwerpen. • Zorgcampus Hof Ter Schelde Antwerpen, August Vermeylenlaan 6, 2050 Antwerpen • De Stroming Antwerpen – August Vermeylenlaan 6, 2050 Antwerpen • Revarte Edegem, Drie Eikenstraat 659, 2650 Edegem
Interne Kennung: PPP10Z-142/6114/2026-142
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-142_1