2. Verfahren
Verfahren
Titel: Machinaal groenonderhoud openbare ruimte, gemeente Wijchen 2027-2029
Beschreibung: Omschrijving Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud gazon/kruidenrijk gras; b. Onderhoud bermen; c. Onderhoud oevers en watergangen; d. Onderhoud hagen; e. Onderhoud verharding; f. Reiniging openbare ruimte; g. Onderhoud honden uitlaat plaats h. Werk algemene aard. Zie areaal gegevens uit het bestek.
Interne Kennung: 2026-08/350073
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Areaal gemeente Wijchen Alle vlakken met betrekking tot: a. Onderhoud gazon/kruidenrijk gras; b. Onderhoud bermen; c. Onderhoud oevers en watergangen; d. Onderhoud hagen; e. Onderhoud verharding; f. Reiniging openbare ruimte; g. Onderhoud honden uitlaat plaatsen
Interne Kennung: 1