2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Jeżewo wraz z odbiorem odpadów zgromadzonych w PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Jeżewo, na którym zamieszkują mieszkańcy z częstotliwością określoną w Uchwale Nr LXIV/471/2023 Rady Gminy Jeżewo (Załącznik nr 10) w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jeżewo w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, a także z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK) w m. Jeżewo ul. Łąkowa 2A. Odpady objęte przedmiotem zamówienia przeznaczone do odbioru zostały sklasyfikowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów i mieszczą się w grupie oznaczonej kodem: 20 - odpady komunalne łącznie z frakcjami gromadzonymi selektywnie i 15 - odpady opakowaniowe, 17 - odpady budowlane i rozbiórkowe pochodzące z prowadzenia drobnych prac nie wymagających pozwolenia na budowę ani zgłoszenia zamiaru budowy lub wykonania robót oraz 16 – zużyte opony. Przedmiotem zamówienia jest : 1) odbiór i transport oraz zagospodarowanie w Instalacji odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Jeżewo, na których zamieszkują mieszkańcy, na których powstają odpady komunalne z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jeżewo, 2) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do gromadzenia odpadów przez okres obowiązywania umowy : poj. 120l - 3 762 szt., a w tym 1 900 szt. na zimny popiół, poj. 240l – 204 szt., a w tym 10 szt. na zimny popiół, poj. 660l – 2 szt. poj. 1100l – 11 szt. pojemniki typu dzwon kolorowe: niebieski (papier) 9 szt., zielony (szkło) – 10 szt., żółty (tworzywa szt. i metal) – 11 szt., kontenery zamykane KPZ – 5 szt., kontenery zamykane KPOP – 3 szt., 3) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w worki przeznaczone do selektywnego gromadzenia odpadów przez okres obowiązywania umowy : frakcje segregowane – worki na 4 frakcje (kolory), z wyszczególnieniem, że właściciel otrzymuje 2 worki żółte - tworzywa sztuczne, i po jednym worku niebieskim, zielonym i brązowym opatrzone nadrukiem na jaki rodzaj odpadu są przeznaczone (jeżeli zadeklarowano kompostownik wówczas właściciel nie otrzymuje worka brązowego) – zasada dotyczy dostawy worków przez Wykonawcę po raz pierwszy; wymiana za każdy pełen worek – worek pusty – przy kolejnych dostawach worków. 4) odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w PSZOK, 5) zaopatrzenie Zamawiającego w pojemniki na odpady medyczne – zużyte igły.
Interne Kennung: RRiB.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung