443517-2025 - Ergebnis
Tschechien – Erzaufbereitungsmaschinen – Dodávka souboru třídičů pro frakce 8-63(X) nové technologické linky na úpravu kameniva
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka souboru třídičů pro frakce 8-63(X) nové technologické linky na úpravu kameniva
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka souboru třídičů pro frakce 8-63(X) nové technologické linky na úpravu kameniva.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43410000 Erzaufbereitungsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionena) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Kupní smlouvy, a to konkrétně upravit termín dodání předmětu koupě uvedený v Kupní smlouvě v následujících případech: - z důvodu výskytu vyšší moci dle definice uvedené v Kupní smlouvě, a to nejvýše o dobu jejího trvání; - z důvodu prodlení na straně Zadavatele v případech specifikovaných v Kupní smlouvě, a to nejdéle o dobu jeho trvání. b) Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Kupní smlouvy, a to konkrétně změnit celkovou cenu předmětu koupě za následujících podmínek: - cenu předmětu koupě je možné po dobu trvání Kupní smlouvy překročit v případě, že po uzavření Kupní smlouvy dojde ke změně daňových předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši ceny předmětu koupě, a to zejména v případě zvýšení sazby DPH. Ke zvýšení ceny může dojít nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. V případě, že dojde ke snížení sazby DPH, bude cena předmětu koupě snížena oproti nabídkové ceně, a to nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů; - inflační doložka dle čl. IV odst. 2. Kupní smlouvy. c) Zadavatel si rovněž v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Kupní smlouvy spočívající v právu zadavatele nezaslat výzvu k předání předmětu koupě a/nebo odstoupit od Kupní smlouvy v případě, že v navazujícím zadávacím řízení s názvem „Dodávka konstrukcí a dílčích součástí nové technologické linky na úpravu kameniva včetně odsávání a zkrápění“ nebude uzavřena smlouva o dílo s žádným dodavatelem.