See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Wydziału Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu -2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego na potrzeby Wydziału Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, ul. Ludwika Zamenhofa 1a, zwanego dalej sprzętem. Zamówienie składa się z dwóch części. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 2a i 2b do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy, załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.382-13/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maszyna wytrzymałościowa do badań zmęczeniowych oraz właściwości mechanicznych w obniżonej oraz podwyższonej temperaturze z oprogramowaniem i oprzyrządowaniem.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 2a
Interne Kennung: ZP.382-13/26 Cz. I
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zautomatyzowane urządzenie do ilościowej oceny mikrotwardości materiałów inżynierskich.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 2b do SWZ.
Interne Kennung: ZP.382-13/26 Cz. II