2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace Rekonstrukce zastřešení zimního stadionu Strakonice 2025/II
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace pro stavbu „Rekonstrukce zastřešení zimního stadionu Strakonice“ ve stupních dokumentace pro povolení záměru (stavby) a dokumentace pro provádění stavby, v rozsahu dle § 157 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon (dále jen stavební zákon) a jeho prováděcích vyhlášek a v rozsahu dokumentace pro zadání/provádění stavby dle zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále též „ZZVZ“), jeho prováděcích předpisů, zajištění inženýrských obstaravatelských služeb a výkon autorského dozoru projektanta, vše minimálně ve smyslu obvyklých standardů. Projektová dokumentace (dále jen „PD“) bude řešena na celou střechu obloukové haly, včetně mezi střešního prosklení, včetně východní fasády s prosklením (nad přízemní částí), včetně přízemní části na východní straně, včetně rolbovny, bez fasády na západní straně (bývalá restaurace). PD bude rozdělena na tyto stavební objekty (SO), včetně rozdělení výkazů výměr a rozpočtů: - 1. SO – část nad ledovou plochou (nízký a střední oblouk) - 2. SO – část nad hledištěm (vysoký oblouk) - 3. SO – východní přízemní část - 4. SO - rolbovna Součástí PD bude projektová dokumentace vzduchotechniky (odvětrání ledové plochy, chlazení přívodního vzduch). Součástí PD bude projektová dokumentace umístění fotovoltaické elektrárny v zájmovém území, po předchozím posouzení konstrukce a ekonomického hlediska. Součástí PD bude posouzení energetické náročnosti. Součástí PD bude projektová dokumentace využití dešťové vody ze střech ZS Součástí PD bude: - zaměření stávajícího stavu, - všechny potřebné průzkumy, posudky a zaměření, - statický výpočet celé nosné konstrukce zastřešení haly, který musí vycházet ze skutečného stavu, zjištěného na základě provedených průzkumů.
Interne Kennung: 2025/2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace pro stavbu „Rekonstrukce zastřešení zimního stadionu Strakonice“ ve stupních dokumentace pro povolení stavby a dokumentace pro provádění stavby, v rozsahu dle § 157 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon (dále jen stavební zákon) a jeho prováděcích vyhlášek a v rozsahu dokumentace pro zadání/provádění stavby dle zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále též „ZZVZ“), jeho prováděcích předpisů, zajištění inženýrských obstaravatelských služeb a výkon autorského dozoru projektanta. Projektová dokumentace (dále jen „PD“) bude řešena na celou střechu obloukové haly, včetně mezi střešního prosklení, včetně východní fasády s prosklením (nad přízemní částí), včetně přízemní části na východní straně, včetně rolbovny, bez fasády na západní straně (bývalá restaurace). PD bude rozdělena na tyto stavební objekty (SO), včetně rozdělení výkazů výměr a rozpočtů: - 1. SO – část nad ledovou plochou (nízký a střední oblouk) - 2. SO – část nad hledištěm (vysoký oblouk) - 3. SO – východní přízemní část - 4. SO - rolbovna Součástí PD bude projektová dokumentace vzduchotechniky (odvětrání ledové plochy, chlazení přívodního vzduch). Součástí PD bude projektová dokumentace umístění fotovoltaické elektrárny v zájmovém území, po předchozím posouzení konstrukce a ekonomického hlediska. Součástí PD bude posouzení energetické náročnosti. Součástí PD bude projektová dokumentace využití dešťové vody ze střech ZS Součástí PD bude: - zaměření stávajícího stavu, - všechny potřebné průzkumy, posudky a zaměření, - statický výpočet celé nosné konstrukce zastřešení haly, který musí vycházet ze skutečného stavu, zjištěného na základě provedených průzkumů.